Program supermarketuri 15 august 2017

PC Market firmy Insoft to znacznie elastyczny program, zarówno dla mniejszego sklepu kiedy i dla supermarketu - i wszystko zawdzięczamy budowie modułowej. Moduł ważny istnieje w dziale kieszeni nawet początkującego przedsiębiorcy. W wartość rozwoju jednostki można przedstawiać ją o kolejne elementy. PC Market jest wdzięcznym w obsłudze programem, dzięki czemu chętnie określany jest poprzez polskich konsumentów. Najnowsza wersja Pc Market 7 to oprogramowanie dedykowane dla dorosłych sieci handlowych.

Co uzyskasz stosując PC Market? W dowolnym czasie będziesz znał ile zarabia Twój sklep. Program dobrze Ci zatem wyliczy. Sprawdzisz jakie przedmioty najchętniej kupują Twoi konsumenci, albo których nie kupują wcale. Program podpowie, który dostawca daje Ci najgorsze ceny. Zazwyczaj będziesz na bieżąco z rozliczeniami: kto i ile bierze Ci więcej wpłacić pieniędzy. W jakiejś chwili program opisze jaką kwotę pieniędzy tworzysz w szufladzie na pieniądze. Możesz zaoszczędzić ogrom czasu na wprowadzaniu dokumentów dostaw. Wystarczy, że  Twój dostawca wyśle Ci je przez Internet. Szybciej wykonasz inwentaryzację, a szczególnie wtedy, gdy skorzystasz z dopłaty kolektorów informacji. Sam i natychmiast wydrukujesz etykietki na półki. Możesz samodzielnie zaprojektować nalepkę towarową dla swojego biznesu. Podczas dostawy program tenże je wydrukuje dla innych produktów. Dzięki zgodności z drukarkami kodów kreskowych wydruk kilkuset etykiet na materiały, to sprawa zaledwie kilku sekund.

Na polskim rynku oprogramowania dla placówek handlowych działa kilkanaście jednostek. Najpopularniejsze pomysły to m.in.: PC-Market, Merkury, Sklep 2000. Drinku z najpopularniejszych jest program PC-Market.

Eron PlusEron Plus megszabadulni a lehetséges problémáktól

Stworzony jest do prowadzenia sklepem, supermarketem, hurtownią lub siecią sklepów. Bierze go już ponad trzy tysiące placówek handlowych. Lekki i przyjemny w obsłudze, w nieświadom sposób pozwala zarządzać asortymentem towarowym oraz listą konsumentów. Na specjalną uwagę zasługuje bogato wyposażony moduł analiz i raportów.

O wyborze tego układu zadecydowało kilka czynników. Przede każdym jest przejrzysty, obsługuje wiele typów dokumentów handlowych i magazynowych oraz bezbłędnie współpracuje z grupą otwartych na placu urządzeń fiskalnych, a dodatkowo wszelkiego rodzaju sprzętem, który można zaobserwować w fabrykach handlowych: wagi etykietujące, skanery cen, kolektory danych lub drukarki.