Krajalnica ranking

Profesjonalna krajalnica ma-ga 612p jest produktem wiodącej od lat na placu firmy Ma-Ga. Przedsiębiorstwo jest ugruntowaną kondycję i długie doświadczenie, jakie spośród gwarancją nie powinno pozostać bez znaczenia przy wyborze produktów. Model ma-ga 612p jest narzędziem profesjonalnym, które posiada kroić zarówno twarde kiedy również słabe towary na plastry. Maksymalna grubość tychże plastrów może zabrać do 28mm. Krojenie przeprowadza się tylko przy udziale siły grawitacji, nie ma konieczności ręcznego dociskania żywności. Dzięki użyciu specjalnej płytki dociskowej można kroić żywność do jednego końca, bez pozostawiania resztek.

Materiały najdoskonalszej klasy Krajalnica została wyprodukowana z bardzo wyselekcjonowanych materiałów, zapewniających najwyższą trwałość wśród podobnych urządzeń dostępnych na zbycie. Sztab wyszkolonych pracowników nadzorował planowanie oraz sztukę maszyny. Produkty z jakich stworzona została krajalnica ma-ga 612p zapewniają utrzymanie najwyższych standardów czystości. Części urządzenia, które zamierzają kontakt z żywnością w trakcie użytkowania wykonane zostały ze stali nierdzewnej, co znacznie przydłuża ich siłę. Kolejne elementy zostały zrobione z eloksalowanego aluminium.

kasy fiskalne nowy sącz

Bezpieczeństwo System zarządzania silnika wyposażony jest w przyciski START/STOP, co ogranicza możliwość samoczynnego przyłączenia się krajalnicy w niewłaściwych momentach, na przykład po zaniku zasilania sieciowego również jego przywróceniu. Krajalnica istnieje zarówno zaopatrzona w specjalną blokadę, która daje na zdjęcie stołu podawczego tylko gdy dostaje się on w perspektywie zerowej pokrętła regulacji grubości plastra i podczas ustawienia tegoż stołu w prac przy tymże pokrętle. Dla bezpieczeństwa osób pracujących przy krajalnicy ma-ga 612p ostrze noża zostało trwale zabezpieczone specjalną osłoną, która zapobiega przypadkowe skaleczenie się podczas oczyszczania urządzenia. Po każdorazowym użyciu krajalnicę należy czyścić z resztek żywności.